Вулиця Михайлівська в Житомирі перетворюється на стоянку для автомобілів

Вулиця Михайлівська в Житомирі перетворюється на стоянку для автомобілів

Наприкінці 2017 року в Житомирі було встановлено декілька болардів на вулиці Михайлівській. Тоді багато хто зрадів, що центральна вулиця нашого міста врешті-решт дійсно стане тільки пішохідною. Об этом сообщает ternopilinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.

На своїй сторінці у Facebook в листопаді 2017 року тодішній головний архітектор Житомира Юрій Безбородов опублікував пост: «Дякуючи Сергію Янушевичу та КП «УАШ», запрацювали боларди. Маленькі перемоги кожного дня. Незабаром будуть ще «улучшайзери» на кругу Соборної площі, на розі Київської та Михайлівської (додаткові антипаркувальні півсфери) та дещо ще».Вже тоді були сумніви щодо терміну, який зможуть відпрацювати дані пристрої. Поставкою та встановленням болардів займалася житомирська компанія «Стиль-Сервіс». Загальна вартість встановлення та проведення відповідних мереж склала 580 тисяч гривень.


«Пішохідною Михайлівська все-таки стане. На жаль, не з першої спроби. Сьогодні підняли обмежувачі руху (болларди) тільки зі сторони Лятошинського. Ще є технічні проблеми, з якими протягом наступного тижня компанія-підрядник обіцяє розібратись. Також будуть встановлені обмежувачі проїзду по Скорульського. Власникам магазинів та кафе пропонується доставляти товар з 23-ї до 8-ї години ранку або вдень на візках – так як це робиться у більшості європейських міст. Насправді, вул. Михайлівська ще не здана в експлуатацію і не прийнята на баланс ні містом, ні КП УАШ як балансоутримувачем. Ми і так форсуємо справи, зважаючи на громадську думку та великий резонанс, пов’язаний із парковками біля нового фонтану. Вже замовлені антипаркувальні стовпчики та напівсфери, за допомогою яких хочемо обмежити рух не тільки на Михайлівській, а й на пішохідних зонах біля кінотеатру Україна, універмагу та інших місцях, де покладено нову плитку», – писав у Фейсбуці колишній очільник КП «УАШ» Сергій Янушевич.


Пройшло не так багато часу, і побоювання житомирян стали реальністю. Спочатку боларди опускалися для того, щоб могли проїхати машини до кафе та магазинів, розташованих на Михайлівській. Потім під час проведення різноманітних свят в центрі міста почали заїжджати вже досить великі вантажівки.


Під час проведення заходів до Дня Європи боларди також були опущені. Більше того, просто на фонтані та уздовж всієї Михайлівської стояли вантажівки. Один з болардів був просто знесений якоюсь з цих вантажівок. В такому вигляді він стоїть вже більше двох місяців.


Таким чином, викинувши на вітер більше ніж півмільйона гривень, перлина нашого міста продовжує бути стоянкою для вантажівок. Через Михайлівську спокійно проїжджає будь-який транспорт, але ні комунальні, ні муніципальні служби на це не реагують.


Декілька днів тому на Михайлівську заїхали два авто. Були викликані патрульні. Але про результат поки що дізнатися ми не змогли. В будь-якому випадку найстрашніше, що може бути застосовано до порушника, – невеликий штраф.


Руслан Мороз


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/vulitsya-mihaylivska-v-zhitomiri-peretvoryuetsya-na-stoyanku-dlya-avto-10900389.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя